6LcvobcUAAAAAELtCmRxwlGNz9P4brlGjGQXByH0

Projekt 41 apartmánů
Zadov - Šumava


Severovýchodní stráně horské osady Zadov jsou už po desetiletí jedním z nejoblíbenějších lyžařských areálů Šumavy. Sjezdové tratě a východiska pro běžecké lyžování jsou v místě s kouzelným výhledem na okolní kopce i celé Čechy. Během desetiletí rozvoje turistiky a sportu na Šumavě zde vyrostla řada oblíbených hotelů a horských chat.

Apartmány Zadov se snaží o to, aby svým obyvatelům poskytly co nejvíce z kvalit, které lokalita nabízí. Jejich architektonické řešení navazuje na tradiční lokální motivy tvarové i materiálové. Jsou inspirovány světem starých pil, mlýnů a seníků. Přitom ale nabízejí soudobý standard bydlení a vybavení. Průběžné lodžie otevřené k majestátnímu výhledu jsou přístupné prakticky ze všech bytů. Dřevěné lamely zajišťují soukromí a spolu s prostorově tvarovanou střechou napomáhají zapojení domu do okolí i v pohledech z dálky. Byty v přízemí mají přístup na vlastní terasy a předzahrádky přímo na terénu. Na západní straně pozemku je navržené posezení pro společenské akce. V objektu je výtah, který svými rozměry umožňuje přepravu například jízdních kol či jiných objemných předmětů. Jsou zde bezbariérové byty vybavené i pro vozíčkáře. Pro každý být je k dispozici parkovací místo.

Žít v souladu

Soulad je zakódován v samotné DNA naší společnosti. Jsme přesvědčeni, že jednotlivé složky bydlení spolu musí harmonicky vycházet a koexistovat. Obytné domy musí být v souladu nejen se svým účelem a životní etapou, ve které se zrovna nacházejí jejich majitelé ale i v souladu s danou lokalitou. Je nemyslitelné, aby došlo k porušení její identity, jedinečného genia loci. Při projektování nových staveb chceme vždy atmosféru dané lokality ještě umocnit. Jen tak je možné dosáhnout harmonie a spokojenosti našich klientů.

Financování
Apartmány Zadov
V Invest

Telefon +420 702 216 216

V Invest Development s. r. o., Mechanica 2, Walterovo nám. 329/3, 158 00 Praha 5 - Jinonice